Vize İşlemleri

Konsolosluklar kısa süreli vize işlemlerini yürütmesi için yetkili kurumlara görev vermiştir. İpekyolu Turizm ücretsiz randevu alımında, vize başvurusu öncesi ve sonrasında size yardımcı olacak bir firmadır. Vize işlemlerinin uzun ve zor olması, evrakların nasıl hazırlanacağının bilinmemesi, işlem takibinin nasıl yapılacağının bilinmemesi gibi nedenlerden dolayı sizlere yardımcı olmak için varız.

Süreç

İşlemlerin başlaması için randevu alınması

Gerekli evrakların toparlanması ve kontrolü

Başvurunu yapılması

Sonuç bekleme süreci

Pasaportun adrese teslim edilmesi

Konsolosluk Hizmetleri

Tüm Dünya Vize İşlemleri

Turistik, ticari, ziyaret veya başka amaçlı gitmek istediğiniz ülkenin, vize işlemlerinin başlatılması öncesi, vize işlem sürecinde ve sonrasında tecrübeli ve bilgili ekibimizle sizlere danışmanlık hizmeti vermek için buradayız.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat sağlık sigortası tarafımızca eksiksiz ve gitmek istediğiniz tarihlere göre ofisimizde hazırlanır ve en uygun fiyat üzerinden işlem yapılır.

Seyahat sağlık sigortası vize işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken evraktır. Gidiş tarihinizden 1 gün önce başlayıp 1 gün sonra bitmelidir. Ancak yurtdışından gönderilen sigortalarda değişiklik göstermektedir.

Fotoğraf Çekimi

Pasaporttan çektiğiniz fotoğraf vize işlemlerinde kullanılamaz ve yeni bir biometrik fotoğraf çekmek zorundasınız.

Tercüme Hizmeti

Tercüme hizmeti yeminli tercümanlarımız tarafından hazırlanır.

Genellikle aile birleşiminde veya gitmek istediğiniz ülkenin dilinden başka bir dilde olan evrağınızın gitmek istediğiniz ülkenin diline tercüme edilmesi gerekir.

  • Bora Jet
  • Corendon
  • Onur Air
  • Pegasus
  • Sun Express
  • THY