Merhaba!

İpekyolu Turizm, Halil Sivrice yönetiminde 1998 yılında Emirdağ’da ardından 2002 yılında Belçika’nın Brüksel şehrinde hizmetlerine başlamıştır. İpekyolu Turizm uzun yıllarda edindiği tecrübesi ile turizm sektörünün dinamikleri arasında yer almaktadır. Kazandığı müşteri memnuniyeti ile Türkiye’de ve Avrupa lokasyonlarında hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler ile daha geniş hedef kitleye sahip olmaktayız. Kazandığımız bu başarılar tesadüf değildir. Bugüne kadar oluşturduğumuz turlar ve etkinlikler ile sizlerin en güzel anlarınızda aklınıza kazındık. Sizler için kendimizi her geçen gün daha çok geliştiriyoruz. Bizler en keyifli anılarınızda verdiğimiz hizmetler ile yer almaya devam edeceğiz.

Yılların getirdiği tecrübe ile size en iyi transfer deneyimini yaşatmak için buradayız!

İpekyolu Turizm, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitlenin, online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile buluşmasını sağlayan süreç yeniliğidir. Kullanacağınız transfer hizmetinin; hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını, yeni taleplerinizle geliştirilmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken Kültür Ve Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acenta işletme belgesi bulunan Türsab’a üye seyahat acentları ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Türkiye ve Avrupa’da toplam 30’dan fazla şehirde 7/24 hizmet veren bir operasyonu sizlere sunuyoruz.

Transfer hizmeti satın alımlarında yaşanan sıkıntıların neler olduğunu biliyoruz. İpekyolu Turizm, transferin en ince ayrıntılarına kadar özenilerek ve farklı taleplerinize göre konumlanarak geliştirilmiştir. Hizmet esnasında ve devamında, takip ve sürekli hızlı çözümlerle transfer taleplerinizi artık bir tık ile uygulamanız çok kolay.

İpekyolu Turizm 1998 yılından bu yana tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Sizleri de bu yeniliklere bekliyoruz.

  • Bora Jet
  • Corendon
  • Onur Air
  • Pegasus
  • Sun Express
  • THY